گیت فروشگاهی

راهنمای سریع خرید گیت فروشگاهی و تجهیزات وابسته

سلام از این که سایت ما رو برای خرید گیت فروشگاهی انتخاب کردین ممنونیم.

به طور کلی گیت فروشگاهی دو نوع RF و AM داره.

گیت فروشگاهی AM گرون تره و دقیق تر  –  گیت فروشگاهی RF هم حسنش ارزونیشه!

برای یک مغازه شما باید بسته به نوع کالایی که میخواین از سرقتش جلوگیری کنید، تگ مناسب انتخاب کنید.مثلا تگ  مخصوص لباس یا تگ مخصوص کتاب یا….عرض در مغازتون هم عامل مهمیه واسه انتخاب تعداد آنتن.هرچی عرض مغازه بیشتر باشه تعداد آنتن مورد نیاز بیشتر میشه.

آنتن همون چیزای درازی هست که دم در مغازه ها میبینید.

علاوه بر این ها اگر تگ به شکل برچسب باشه نیاز به یک تگ کش دارید.تگ کش در واقع پس از خرید مشتری و برای اینکه موقع خروج از درب آلارم به صدا در نیاد تگ رو میسوزونه. و اگر تگ از نوع سخت باشه،(یعنی از نوعی باشه که باید بعد از خرید مشتری از کالا جدا بشه) نیاز به یک جدا کننده یا مگنت دارید.

در مواقعی هم که علاقه دارید در صورت قطع برق سراسری دستگاه شما باز هم کار کنه میتونید یک یو پی اس هم بخرید.

به همین راحتی  حالا میتونید با توجه به اطلاعات داخل سایت و قیمت ها بهترین انتخابها رو بکنید و قیمت امن کردن مغازتون رو تخمین بزنید و برای سفارش یا مشاوره با ما تماس بگیرید.

 

گیت یا دزدگیر فروشگاهی چیست؟

گیت فروشگاهی، ابزاریست که برای جلوگیری از دزدی در فروشگاه ها به کار می رود. به این منظور تگ هایی بر روی کالاها متصل می شود که در صورت نزدیکی به دستگاه خاصی، دستگاه مذکور بوق زده و اصطلاحاً آلارم می دهد. دستگاه مذکور، آنتن های دزدگیر فروشگاهی هستند که در خروجی فروشگاه نصب می شوند و به صورت تک آنتن، دو آنتن و چند آنتن قابل نصب هستند؛ در فروشگاه های کوچک، عمدتاً دو آنتن نصب می شود و در فروشگاه های بزرگ، بسته به عرض خروجی از تعداد بیشتری آنتن استفاده می شود. تگ هایی که بر روی کالاها چسبانده می شوند، صرفاً به وسیله ابزار مخصوصی از کالا جدا یا خنثی می شود؛ تگ های پلاستیکی به وسیله مگنت یا جدا کننده جدا شده و دوباره مورد استفاده قرار می گیرند و لیبل های برچسبی نیز، توسط خنثی کننده خنثی می شوند. در دیگر مقالات سایت، توضیحات مفصلی در مورد هر کدام از این ابزارها، تکنولوژی ها و …. ارائه شده است.

گیت فروشگاهی چطور کار میکند؟

گیت فروشگاهی، دزدگیر فروشگاهی یا به همان زبان ساده دزدگیر لباس شامل آنتن های خروجی فروشگاه، تگ ها یا لیبل های روی اجناس و جدا کننده تگ یا خنثی کننده لیبل می باشد. گاهاً در بعضی از فروشگاه ها از لوازم جانبی دیگری هم استفاده می شود؛ همانند لنیارد یا بند برای فروشگاه های کیف و کفش، رت برای موبایل و لپ تاب و تبلت، سیفر(Safer) برای برخی اقلام آرایشی، اسپایدر برای جعبه های بزرگ و … هم استفاده می شود که در واقع فرعی محسوب می شوند. برای تجهیز فروشگاه به سیستم حفاظت فروشگاهی، ابتدا آنتن های گیت را بر اساس فاصله جواب دهی در خروجی نصب می کنند، بطوریکه کل خروجی را پوشش دهد و حتی الامکان بخش کوچکی از فضای داخلی فروشگاه را تحت تاثیر قرار دهد. پس از نصب گیت، تگ ها یا لیبل ها را بر روی اجسام الصاق می کنند و اجسام را برای فروش قرار می دهند. بر روی میز هم بسته به اینکه تگ استفاده شده باشد یا لیبل، جدا کننده یا خنثی کننده قرار داده می شود تا به هنگام فروش، تگ یا لیبل کالا جدا یا خنثی شده و تحویل مشتری گردد. در صورتی که سارق کالایی را کش برود و یا حتی متصدی فراموش کرده و تگ و لیبل را بر روی کالا باقی بگذارد، به محض اینکه تگ در میدان آنتن ها قرار گیرد، تحت تأثیر امواج الکترومغناطیسی شروع به ارتعاش می کند و آنتن گیرنده با دریافت سیگنال تگ و پردازش آن، به بیزر فرمان آلارم می دهد و صاحب فروشگاه متوجه خروج غیرقانونی کالا می شود.

قیمت انواع گیت فروشگاهی

قیمت گیت های RF چینی:

قیمت گیت های آر اف چینی بدون تگ و مگنت برای مصرف کننده در حال حاضر حدود چهار میلیون تومان می باشد. منظور ما از گیت های RF چینی، گیت های سطح پایین چینی می باشد و گرنه در کشور چین گیت هایی تولید می شود که قیمتشان بسیار بالاتر هم می باشد ولی با توجه به وجود رقبای جدی ایرانی در یک سطح قیمتی بالاتر، در بازار ایران نیازی به آنها وجود ندارد. با توجه به اینکه متاسفانه در سال جاری تعداد قابل توجهی از فروشندگان پوشاک، مغازه خود را جمع کرده اند، همین گیت ها را به صورت دست دوم و بدون گارانتی با قیمت پایین می توان خرید که البته صرفا در صورت نبودن بودجه کافی توصیه به خریدشان می شود. به هر حال در صورت نیاز، می توانید با شماره های شرکت تماس گرفته و استعلام کنید.

قیمت گیت های AM چینی:

با توجه به وارد نشدن گیت های AM چینی، قیمت مشخصی برای آنها وجود ندارد ولی اگر این دزدگیرها وارد بازار ایران شوند، قیمتی حدود دوازده میلیون تومان خواهند داشت.

قیمت گیت های اروپایی:

اگر از آن دسته از دزدگیرهای فروشگاهی ساخت چین و … که به اسم کشورهای اروپایی فروخته می شوند، صرفنظر کنیم، قیمت گیت های اروپایی از حدود ده میلیون تومان شروع خواهد شد که البته این قیمت ها مربوط به گیت های RF می باشد و با توجه به قیمت مناسب گیت های AM ایرانی، به هیچ وجه خرید این گیت ها توصیه نمی شود. قیمت گیت های AM اروپایی از حدود پانزده میلیون تومان شروع می شود و تا حد چند ده میلیون تومان بالا می رود که البته برای خریدشان باید از پیش به شرکت ها سفارش داد تا وارد کنند.

قیمت گیت های EM:

همانگونه که در مطالب دیگر وبسایت آرماتیس گفتیم، گیت های EM برای اغلب فروشگاه ها کارایی ندارد و بیشتر در کتابخانه ها و فروشگاه های لوازم آرایشی و نقره فروشی های بزرگ ممکن است نصب شوند. با توجه به ضعف کلی گیت های EM ، خرید برندهای متفرقه هرگز توصیه نمی شود و قیمت برندهای اروپایی و آمریکایی هم حدود چند ده میلیون تومان می باشد.

قیمت گیت های ایرانی AM و RF:

حدود یک سال گذشته قیمت گیت های ایرانی اسپینر، نسبت به گیت های چینی اختلاف قابل توجهی داشت (در حدود چهل پنجاه درصد) و همین موضوع باعث شده بود، تا تعدادی از مشتریان دزدگیر لباس، محصول چینی را ترجیح دهند. با افزایش قیمت دلار، این اختلاف قیمت بسیار کمتر شد، بطوریکه با توجه به کیفیت بالاتر گیت های اسپینر، دیگر خرید گیت های چینی توجیه چندانی ندارد. تگ های اروپایی در حال حاضر در بازار ایران تقریبا وجود خارجی ندارند، تگ های با کیفیت چینی همانند تگ سنچوری هم تقریباً بازار خود را به دیگران واگذار کرده اند. با توجه به متغیر بودن نرخ ارز تگ و لیبل ها معمولا قیمت ثابت ندارند.به همین دلیل برای استعلام قیمت های به روز با شماره های شرکت تماس بگیرید .

تگ لباس

امروزه برای جلوگیری از به سرقت رفتن البسه یا اشیا از تگ لباس استفاده میشود. تگ لباس این ابزار های کوچک کاربردی که به یکی از ضروری ترین تجهیزات در فروشگاه ها تبدیل شده است به شما کمک میکنند که تمرکز خود را روی فروش پوشاک و لباس بگذارید و دیگر نگران به سرقت رفتن لباس های ارزشمند داخل فروشگاهتان نباشید. تگ لباس به کمک گیت فروشگاهی دزدی از فروشگاهتان را به حداقل می رساند. در این مطلب میخواهیم بدانیم تگ لباس چیست و چه کاربردی دارد؟

قیمت دزدگیر لباس

قیمت دزدگیر لباس یکی از مسائلی است که امروز ذهن بسیاری از فروشندگان را به خود مشغول کرده است. با توجه به بزرگ شدن ابعاد فروشگاه ها و افزایش تعداد مشتریان کنترل و مراقبت از اجناس موجود در داخل فروشگاه کار آسانی نیست و حتی نیروی انسانی نیز قادر به این کار نمی باشد. به همین منظور سیستم امنیتی قوی و مطمئنی تحت عنوان گیت فروشگاهی و یا همان دزدگیر لباس طراحی شده که می تواند به صورت گسترده ایمنی را در فروشگاه شما برقرار کند.

قیمت دزدگیر لباس به موارد بسیاری بستگی دارد و فاکتورهای بسیاری بر روی قیمت این محصول تاثیر می گذارد. به همین دلیل بهتر است در هنگام خرید دزدگیر لباس ابتدا کیفیت و سپس قیمت را ملاک خرید خود قرار دهید. صنعتینو دارای گیت های فروشگاهی بسیار مطمئن و باکیفیت است و شما تنها با یک تماس می توانید از قیمت دزدگیر لباس مطلع شوید.

قیمت تگ دزدگیر لباس

دزدگیرهای لباس انواع مختلفی دارند و همین امر نیز بر ر وی قیمت دزدگیر لباس تاثیر می گذارد که یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین آن ها تگ ها می باشد. شاید شما هم بسیاری از فروشگاه های بزرگ لباس را مشاهده کرده اید که بر روی قسمتی از لباس های موجود در این فروشگاه قطعه ای پلاستیکی دایره ای شکل وجود دارد. این قطعه پلاستیکی در واقع همان تگ دزدگیر است که به گیت فروشگاهی متصل بوده و در صور ت خروج خریداران بدون باز کردن این تگ ها با صدای هشدار فروشنده را مطلع می کند. قیمت تگ دزدگیر لباس به جنس و کیفیت این تگ ها وابسته است و برای این که ایمنی در فروشگاه شما به صورت کامل برقرار شود توصیه می کنیم تگ های باکیفیت را خریداری کنید. در این راستا صنعتینو قیمت دزدگیر لباس را به صورت ویژه در اختیار مشتریان خود قرار داده و شما تنها با یک تماس قیمت این محصولات را استعلام کنید.

چگونه دزدگیر لباس را باز کنیم

علاوه بر قیمت دزدگیر لباس، نحوه باز کردن این دزدگیر نیز اهمیت بسیاری دارد. در صورتی که این دزدگیر به صورت صحیح از روی لباس برداشته نشود می تواند به لباس ها آسیب برساند. تگ های لباس دارای آهنربایی مخصوص است که با قرارگیری تگ بر روی آن قفل تگ جدا شده و به راحتی باز می شود. البته راه های مختلفی نیز برای باز کردن این تگ وجود دارد ولی در صورتی که به درستی انجام نشود می تواند لباس شما را خراب کند بنابراین با استعلام قیمت دزدگیر لباس و خرید مناسب ترین دزدگیر می توانید از برقراری امنیت در فروشگاه خود اطمینان حاصل نمایید.

آهنربای دزدگیر لباس باید قدرت بسیار بالایی داشته باشد و به مرور قابلیت خود را از دست ندهد. به همین دلیل می توان کیفیت و عمر این آهنربا را از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار بر روی قیمت دزدگیر لباس دانست. علاوه بر آن دستگاهی به نام خنثی کننده نیز وجود دارد که برای دزدگیرهای لیبل دار مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه دارای یک پد مغناطیسی و یک منبع تغذیه بوده و با قرارگیری بر روی لیبل آن را به اصطلاح می سوزاند. بنابراین در هنگام استعلام قیمت دزدگیر لباس باید کیفیت جدا کننده دزدگیر لباس را نیز مورد توجه قرار دهید.

خرید دزدگیر لباس

دزدگیر لباس یکی از لوازم امنیتی است که باید از فروشگاه های معتبر تهیه شود تنا بتواند به خوبی ایمنی را در فروشگاه شما برقرار کند. قیمت دزدگیر لباس یکی از مباحثی است که بسیاری از افراد را از خرید این محصول منصرف می کند. ولی از آن جا که این گیت ها یکی از لوازم ضروری فروشگاه است شما می توانید با خرید این محصول تا مدت های طولانی از آن استفاده کنید. ولی علاوه بر قیمت دزدگیر لباس کیفیت نیز در این محصول اهمیت بسیاری دارد.

دزدگیر لباس باید حساسیت بالایی داشته باشد و به موقع هشدار خروج را به شما اعلام کند. در غیر این صورت هیچ تاثیری بر روی ایمنی فروشگاه شما نمی گذارد. بدین منظور بهتر است که دزدگیر لباس مورد نیاز خود را از نمایندگی های مجاز خریداری کنید. صنعتینو یکی از نمایندگی های بسیار معتبر می باشد که قیمت دزدگیر لباس موجود در این فروشگاه بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده و کیفیت بسیار بالایی دارد. شما تنها با یک تماس می توانید گیت فروشگاهی مورد نظر خود را سفارش دهید.

ادامه مطلب

تگ لباس چیست؟

تگ لباس از دو بخش تشکیل شده است: قالب این دزدگیر کوچک از پلاستیک محکم و مقاوم ساخته شده است و درون این تگ ها فریت یا سیم پیچ قرار داده شده است.

با نصب این تگ ها روی البسه، اشیا کوچک، عینک، جواهرات یا هر چیز دیگری که احتیاج به محافظت دارد، از به سرقت رفتن آن ها جلوگیری میشود. با استفاده از تگ لباس با کیفیت و مقاوم سطح امنیتی فروشگاه را بالا می برد.

تگ-https://sanatino.com/

تگ لباس در دو نوع am  و rf موجود است که به صورت کلی عملکردی شبیه به هم دارند اما تفاوت های کوچکی با هم دارند که در ادامه آن ها را بررسی میکنیم.

تگ am: این تگ دارای سیم پیچ یا فریت می باشد، و فرکانس آن 58 کیلوهرتز می باشد، جنس بدنه ی این نوع تگ از پلاستیک بسیار مقاوم است. دقت، گیرایی و امنیت این تگ نسبت به سایر تگ ها بالاتر است و مناسب برای نصب شدن روی انواع البسه، لوازم آرایشی و … است. این تگ روی اجناس با ضخامت بالا مثل پلاستیک یا کتاب نمی تواند قرار بگیرد. قیمت تگ am نسبت به تگ rf بالا تر است.

تگ rf: بدنه ی این تگ از پلاستیک محکم و خازن تشکیل شده است. فرکانس این تگ لباس بین 1.95 مگاهرتز تا 10.2 مگاهرتز است. در صنعت پوشاک و البسه معمولا از این تگ استفاده میشود. قیمت این تگ ها مناسب است و متنوع تر از سایر تگ ها هستند و عملکرد مناسبی نیز ارائه میدهند. در رقابت بین تگ rf و am در صنعت لباس، rf پیروز میدان است.

انواع تگ لباس

تگ لباس انواع مختلفی دارد که از لحاظ ظاهری، اندازه و ابعاد با هم متفاوتند و برای اجناس مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. انواع تگ ها شامل: تگ گلفی، تگ یوفو، تگ x50  و تگ x40، تگ عدسی، تگ پنسلی، تگ صدفی، تگ چهار گوش، تگ جواهرات، تگ شیشه ای، تگ پاندا و خرگوشی و چندین نمونه ی دیگر که سعی میکنیم چند مورد را به شما معرفی کنیم که با جزییات این تگ ها آشنا شوید.

تگ گلفی: از اولین تگ هایی که مورد استفاده قرار گرفته است تگ گلفی است و به خاطر گیرایی بالایی که دارد همواره مورد استقبال قرار گرفته است. بزرگی سطح مقطع این نوع تگ دقت و گیرایی آن را افزایش داده است. در صنعت البسه از تگ گلفی که از نظر ظاهری شبیه به توپ گلف است استفاده میشود.

تگ یوفو: با این که قیمت این نوع تگ کمی بالاتر از سایر نمونه هاست اما طراحی آن بسیار زیباست و عملکرد مناسبی ارائه میدهد چون گیرایی آن خیلی بالاست.

تگ ایکس 50 و ایکس 40 : این تگ ها به ترتیب 5 سانت و 4 سانت هستند و به خاطر زایده ای که دارند گیرایی خیلی خوبی دارند.

تگ پاندا و خرگوشی: این تگ ها ظاهری عروسکی دارند و معمولا روی لباس های بچگانه نصب میشوند.

تگ صدفی: استفاده از این تگ ها که سطح صاف و طراحی زیبایی دارند مرسوم شده است. از خصوصیات این تگ باید به سبک بودن آن اشاره کرد.

تگ چهار گوش: به شکل مربع یا مستطیل است و یک سوزن به قفل آن وصل میشود.

تگ دزدگیر عینک: با قرار دادن این تگ روی دسته عینک از به سرقت رفتن آن جلوگیری میشود. برای جدا کردن تگ دزدگیر عینک باید از تگ باز کن مخصوص آن استفاده کرد. در چندین سال اخیر از این نوع تگ ها بسیار استفاده میشود.

تگ-https://sanatino.com/

بیشتر بخوانیم :گیت فروشگاهی دست دوم

خرید تگ لباس

اگر قصد دارید برای مغازه یا فروشگاهتان تگ لباس خریداری کنید به شما توصیه میکنیم برای مشاوره جهت خرید تگ مناسب و با کیفیت به صنعتینو مراجعه کنید. این شرکت تولید کننده ی انواع تگ لباس در ابعاد مختلف، دستگاه های حضور و غیاب، گیت فروشگاهی و … می باشد و سال ها در این زمینه تجربه دارند.

قیمت محصولات این شرکت مناسب است و میتوانید برای انتخاب تجهیزات مورد نیازتان با کارشناسان فروش این مجموعه مشورت کنید و از راهنمایی هایشان استفاده کنید.

تگ لباس چونه مانع از سرقت لباس میشود؟

حالا به شیوه ی عملکرد تگ لباس میپردازیم که چگونه میتواند از به سرقت رفتن لباس ها جلوگیری کند. تگ لباس خود به تنهایی نمی تواند این کار را انجام دهد بلکه به کمک گیت فروشگاهی که در ورودی نصب میشود مانع از دزدی میشوند.

هنگام خارج کردن لباسی که تگ هنوز روی آن قرار دارد، تگ به گیت فروشگاهی پالس میفرستد و گیت فروشگاهی به محض دریافت پالس به صدا در می آید و فروشنده را از این موضوع مطلع میکند و به این ترتیب جلوی خروج بدون اجازه البسه یا اشیا گرفته میشود.

بعد از خرید لباس توسط مشتری باید تگ را جدا کرد، تگ ها به راحتی و یا با دست باز نمی شوند بلکه باید با دستگاه تگ باز کن که با ایجاد نیروی مغناطیسی تگ را از لباس جدا میکند استفاده کرد. دستگاه تگ باز کن نیرو های مغناطیسی بین 8000 تا 11000گاوس را برای باز کردن تگ ایجاد میکنند.

تگ-https://sanatino.com/

توجه کنید که تگ لباس باید در جایی از لباس نصب شود که به راحتی نتوان با بریدن آن قسمت لباس را از فروشگاه خارج کرد. مثلا سر آستین ها یا لبه ی لباس قسمت مناسبی برای نصب تگ نیستند.همچنین باید توجه کنید که تگ ها باید در معرض ضربه و فشار قرار نگیرند، پس باید آن ها را در جایی نصب کرد که هیچگونه ضربه یا فشاری را متحمل نشوند. فشار و ضربه باعث خراب شدن و پایین آمدن گیرایی تگ لباس میشود و دیگر عملکرد مناسب را ارائه نمی دهد.

بیشتر بخوانیم : انواع تگ

انواع گیت فروشگاهی

بهترین دزدگیر فروشگاهی آرایشی بهداشتی

دزدگیر فروشگاهی آرایشی بهداشتی یکی از راه های جلوگیری از سرقت لوازم آرایشی می باشد. با توجه به این که ایران یکی از بزرگ ترین مصرف کنندگان لوازم آرایشی در جهان است، فروشگاه های بسیار بزرگی در سراسر جهان بدین منظور وجود دارد. همچنین به دلیل این که ابعاد این لوازم کوچک است و به راحتی در کیف جای می گیرد، کنترل و مدیریت این فروشگاه ها و جلوگیری از سرقت لوازم موجود در آن بسیار سخت می باشد. به همین منظور صنعتینو با ارائه بهترین دزدگیر فروشگاهی آرایشی بهداشتی در این راستا کمک بسیاری به فروشندگان عزیز کرده و از لوازم شما به بهترین شکل ممکن محافظت می کند. برای این که بتوانید بهترین و مناسب ترین دزدگیر فروشگاهی آرایشی بهداشتی را برای خود انتخاب کنید ابتدا باید با انواع دزدگیرها آشنا شوید به همین دلیل در ادامه توضیحاتی را در خصوص این دزدگیرها به شما ارائه خواهیم داد.

انواع دزدگیر فروشگاهی آرایشی بهداشتی

دزدگیر فروشگاهی آرایشی بهداشتی تنوع بالایی دارد ولی از جمله مهم ترین آن به شرح زیر می باشد:

1. EP Micro 3710

EP Micro 3710 یکی از کوچک ترین EP Micro 3710 است و شما می توانید از آن برای محافظت از لوازم کوچک استفاده کنید. این دزدگیر بهترین گزینه برای محافظت ازکالاهایی همچون کرم دور چشم، عطرها و لوسیون ها به شمار می رود. از جمله ویژگی های اصلی و مهم این دزدگیر به شرخ زیر می باشد:

 • مناسب برای لوازم کوچک
 • دارای تکنولوژی پیشرفته RF
 • ابعاد کشیده و باریک
 • امکان مچ شدن با کالا
 • دارای قیمت مناسب

2. EP Clear 3210

از دیگر انواع دزدگیر فروشگاهی آرایشی بهداشتی می توان به EP Clear 3210 اشاره کرد. این لیبل می تواند از لوازم آرایشی گرد به خوبی مراقبت کرده و از سرقت آن جلوگیری کند. از جمله ویژگی های این دزدگیر به شرح زیر می باشد:

 • قابلیت شناسایی بسیار بادقت
 • حفظ نمودن برند محصول
 • قابلیت محافظت از لوازم کوچک
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه

3. Micro EP PST 2410

Micro EP PST 2410 را می توان در لیست بهترین دزدگیر فروشگاه آرایشی بهداشتی دانست. این دزدگیر دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی است که به شرح زیر می باشد:

 • حجم بسیار پایین
 • مقاومت بالا در برابر ضربه
 • دارای تکنولوژی میکرو در طراحی
 • کیفیت بسیار بالا

 

4. EP CLEAR MICRO TAMPER 2928

دزدگیر EP CLEAR MICRO TAMPER 2928 که در لیست دزدگیر فروشگاهی آرایشی بهداشتی قرار دارد، یکی از بهترین محصولات است و می تواند از لوازم آرایشی کوچک و بزرگ شما در برابر سرقت محافظت کند. این دزدگیر به هیچ عنوان قابل جعل نبوده و از این رو بسیار حائز اهمیت می باشد. از جمله ویژگی های این نوع دزدگیر عبارت است از:

 • طراحی بسیار منحصر به فرد
 • مقاوم در برابر ضربه
 • کیفیت بسیار عالی
 • غیرقابل جعل

 

نمایندگی دزدگیر فروشگاهی آرایشی بهداشتی

دزدگیر فروشگاهی آرایشی بهداشتی یکی از لوازمی است که کیفیت در آن اهمیت بسیاری دارد. به همین دلیل برای خرید این دزدگیر باید به فروشگاه های مجاز و معتبر مراجعه کنید. از جمله ویژگی هایی که باید در هنگام خرید انواع دزدگیر فروشگاهی مورد توجه قرار دهید، عدم جعل این دزدگیر می باشد. بدین منظور می توانید این دزدگیر را از فروشگاه صنعتینو خریداری کنید. صنعتینو یکی از نمایندگی های مجاز و معتبر فروش انواع دزدگیر فروشگاهی آرایشی بهداشتی بوده و شما می توانید به صورت اینترنتی و تلفنی این محصول را خریداری نمایید. جهت سفارش دزدگیر فروشگاه آرایشی بهداشتی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دزدگیر فروشگاهی کفش

دزدگیر فروشگاهی یکی از محصولاتی است که در گروه سیستم امنیتی قرار دارد و با نصب آن بر روی اجناسی همچون کیف و کفش می توام مانع از سرقت شد. آمارهای صورت گرفته ثابت می کند که آمار سرقت در فروشگاه هایی که از دزدگیر فروشگاهی کفش استفاده می کنند به صورت کامل از بین رفته است. فروشگاه هایی همچون کیف و کفش سود کمی دارند و سرقت یکی از این محصولات می تواند خسارات بسیاری را به فروشنده وارد کند. به همین دلیل نصب دزدگیر فروشگاهی در این فروشگاه ها الزامی می باشد. بنابراین بهترین راهکار برای جلوگیری از سرقت کیف و کفش استفاده از دزدگیر است. البته نمی توان هر دزدگیری را نیز برای برقراری ایمنی در فروشگاه مناسب دانست زیرا کیفیت و نوع این دزدگیر نیز اهمیت بسیاری دارد و باید به صورت اصولی و مناسب انتخاب شود.

نصب دزدگیر فروشگاهی

دزدگیرهای برچسبی و گیت ها یکی از محصولاتی است که مقاومت بسیاری دارند و شما به راحتی می توانید این دزدگیرها را بر روی اجناس خود نصب کنید. یکی از سوالاتی که به جرات می توان گفت که تمامی مشتریان از ما می پرسند این است که این تگ ها و برچسب ها قابل باز شدن هستند؟ در صورتی که دزدگیر فروشگاهی را از فروشگاه ها و مراکز معتبر خریداری کنید می توانید از کیفیت و مقاومت آن کاملا مطمئن باشید. دزدگیرهای باکیفیت تنها با استفاده از دستگاه های مخصوص از روی محصولات برداشته می شوند و در غیر این صورت برداشتن آن بدون دستگاه به اجناس و محصولات آسیب وارد می کند. در نتیجه با خرید دزدگیر فروشگاهی از نمایندگی های معتبر و نصب آن بر روی محصولات می توانید از سرقت اجناس داخل فروشگاه خود جلوگیری کنید.

گیت دزدگیر فروشگاهی

امروزه فروشگاه های بسیاری را مشاهده می کنید که علاوه بر برند محصولات، برچسبی نیز بر روی آن ها وجود دارد. این برچسب در واقع بخشی از گیت دزدگیر فروشگاهی است که تاثیر بسیاری بر روی ایمنی فروشگاه می گذارد. در واقع گیت دزدگیر فروشگاهی دستگاهی است که در یک سمت درب خروجی فروشگاه شما نصب می شود و در هنگام خروج افراد می تواند اجناسی که دارای تگ و یا برچسب هستند را شناسایی کند. شاید شما این گیت ها را در خروجی فروشگاه ها مشاهده کرده باشید. گیت دزدگیر فروشگاهی انواع مختلفی دارد و هر کدام برای محصولات خاصی مناسب می باشد. لذا شما می توانید بر اساس نوع محصولات و کاربری فروشگاه خود بهترین دزدگیر را خریداری کنید. جهت خرید بهترین دزدگیر فروشگاهی و اطلاع از قیمت و ویژگی های این محصول با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا فروشندگان صنعتینو اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

دزدگیر فروشگاهی بارکد

دزدگیر فروشگاهی بارکد یکی از مدرن ترین دزدگیر فروشگاهی است که محصولات را از روی بارکد شناسایی می کند. این دزدگیرها دارای برچسب هایی هستند که هر کدام بارکد مخصوص به خود را دارد و این بارکدها در گیت ها معرفی شده اند. به همین منظور اجناسی که بدون باطل کردن این بارکدها از فروشگاه خارج شوند به راحتی توسط این گیت ها شناسایی شده و هشدار دستگاه به صدا در می آید. برچسب هایی که این بارکدها بر روی آن نقش بسته می شود، را می توانید به صورت فله ای و در تعداد بالا خریداری کنید تا هزینه آن کاهش یابد. معمولا دزدگیر فروشگاهی بارکد در فروشگاه هایی که دارای لوازم کوچک هستند همچون فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت لیبل دزدگیر فروشگاهی

لیبل های دزدگیر فروشگاهی قیمت های مختلفی دارد و هزینه دقیق آن بر اساس کیفیت لیبل ها تعیین می شود. بنابراین شما می توانید قیمت این محصول را بر اساس کیفیت آن در نظر بگیرید. همچنین شما می توانید این برچسب ها را به صورت فله ای و به تعداد بالا خریداری کنید تا هزینه نهایی آن کاهش یابد. در حال حاضر شرکت های بسیاری در زمینه تولید و فروش انواع دزدگیر فروشگاهی در حال فعالیت هستند و از این رو هر یک از این شرکت ها از متریال های مختلفی برای تولید استفاده می کنند و دارای شرایط فروش مخصصوصی می باشند. بنابراین کیفیت برچسب ها به صورت مستقیم بر روی کیفیت آن تاثیر می گذارد. جهت استعلام قیمت دزدگیر فروشگاهی از طریق شماره های مندرج در سایت با صنعتینو تماس بگیرید تا فروشندگان شما را از قیمت دقیق و روز این محصول مطلع کنند.

خرید دزدگیر فروشگاهی

برای خرید دزدگیر فروشگاه راه های متعددی وجود دارد. شما می توانید این محصول را به صورت حضوری از فروشگاه خریداری کنید و یا آن را از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی سفارش دهید. در هر دو روش خرید باید کیفیت و ویژگی های محصول ملاک اصلی باشد. از آن جا که هدف از خرید دزدگیر فروشگاهی برقراری ایمنی در فروشگاه است، میزان دقت و کیفیت آن اهمیت بسیاری دارد و خرید دزدگیر فروشگاهی تقلبی و نامعتبر ضرر مالی را برای شما به دنبال دارد و نمی تواند تاثیری بر روی جلوگیری از سرقت محصولات شما داشته باشد. صنعتینو یکی از فروشگاه های بسیار بزرگ و معتبر در زمینه فروش بهترین و باکیفیت ترین دزدگیر فروشگاهی بوده و شما می توانید تنها با یک تماس این محصول را سفارش دهید. تمامی دزدگیر فروشگاهی موجود در این فروشگاه دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا بوده و کاملا تضمین شده می باشد.

نحوه کار دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی دستگاهی است که در خروجی فروشگاه ها نصب می شود. بر روی هر یک از محصولات و اجناس موجود در فروشگاه نیز به منظور ایمنی برچسب های مخصوص این گیت ها نصب می شود. مشتریان در هنگام خرید این گیت ها آن را تحویل خریدار می دهند و خریدار با استفاده از آهنربای مخصوص تگ ها را باز کرده و با برچسب محصولات را نیز خنثی می کند. در صورتی که کالایی بدون هماهنگی فروشنده از مغازه خارج شود، گیت های دزدگیر فروشگاهی پیش از خروج مشتری این بارکد و یا تگ ها را شناسایی کرده و زنگ هشدار دستگاه به صدا در می آید و بدین طریق فروشنده را از سرقت در فروشگاه مطلع می کند.

گیت فروشگاهی مازندران

گیت فروشگاهی مازندران یکی از امکاناتی است که این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد که از سرقت محصولات داخل فروشگاه خود جلوگیری کنید. شاید شما نیز قطعات دایره ای شکل پلاستیکی و یا لیبل هایی را بر روی لباس ها و محصولات فروشگاهی مشاهده کرده باشید. این گیت بر روی امنیت فروشگاه شما تاثیر بسیاری می گذارد و اجازه نمی دهد که بدون اطلاع شما کالایی از فروشگاه خارج شود.

نمایندگی گیت فروشگاهی در مازندران

گیت فروشگاهی مازندران انواع مختلفی دارند و شما می توانید نمونه های متعددی از آن ها را در فروشگاه های مختلف مشاهده کنید. با توجه به این که این گیت ها نقش امنیتی را در فروشگاه شما برعهده دارد باید کیفیت در آن لحاظ شود. به همین منظور همواره توصیه می شود که این محصول از نمایندگی های مجاز و معتبر خریداری شود. صنعتینو یکی از نمایندگی گیت فروشگاهی در مازندران است که تمامی گیت های موجود در این فروشگاه دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشد. بنابراین از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت می توانید با کیفیت ترین و بهترین گیت فروشگاهی مازندران را از این فروشگاه خریداری کنید.

تعمیر گیت فروشگاهی در مازندران

شاید شما نیز در برخی موارد با اشکالاتی در گیت فروشگاهی مازندران روبرو شوید. برخی از مشکلات و ایرادات این دستگاه ها سطحی بوده و در مدت زمان کمی قابل حل است ولی برخی از مشکلات نیز تخصصی بوده و حتما باید تعمیرات آن را به افراد متخصص و حرفه ای بسپارید. صنعتینو دارای تعمیرکارانی کاملا حرفه ای و قابل اعتماد بوده و می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن گیت فروشگاهی مازندران را تعمیر کند. برای استفاده از خدمات این مرکز تنها کافیست تماس بگیرید.

قیمت گیت فروشگاهی در مازندران

یکی از مسائل مهمی که در هنگام خرید گیت فروشگاهی مازندران باید مورد توجه قرار گیرد، قیمت آن می باشد. این گیت ها انواع مختلفی دارد که هر کدام دارای ویژگی ها و مشخصه های خاصی است. به همین دلیل قیمت ثابتی را نمی توان برای این محصول در نظر گرفت. فروشگاه صنعتینو مرکزی کاملا قابل اعتماد است که ضمن فروش گیت های کاملا باکیفیت، قیمت بسیار مناسبی نیز دارد و شما می توانید به راحتی و تنها با یک تماس این محصول را سفارش دهید. جهت استعلام قیمت گیت فروشگاهی مازندران از طریق شماره های موجود در سایت با فروشندگان صنعتینو تماس بگیرید.

بیشتر بخوانیم : جک پارکینگی

انواع تجهیزات وابسته گیت فروشگاهی

Call Now Buttonتماس بگیرید