لوگو - صنعتینو

دزدگیر لباس

دزدگیر لباس - دزدگیر پوشاک - قیمت دزدگیر لباس فروشی - سیستم دزدگیر لباس - قیمت دزدگیر لباس


برای اطلاع از قیمت‌های روز انواع تجهیزات فروشگاهی و خرید از سایت با ما تماس بگیرید:

0910-6505622

دزدگیر لباس یا دزدگیر پوشاک چیست؟ با افزایش جرم و جنایت و سرقت اهمیت وجود یک سیستم امنیتی بیشتر احساس می‌شود؛ مخصوصا برای مشاغلی مانند لباس فروشی که سرمایه اولیه صاحب کسب و کار همه‌ی اجناسی است که درون فروشگاه وجود دارد و در صورت بروز سرقت صاحب فروشگاه متضرر خواهد شد. برای جلوگیری از به سرقت رفتن لباس ها سیستم های امنیتی مثل دزدگیر لباس و گیت های فروشگاهی تولید شده اند که برای ایجاد محیط امن برای اجناس درون فروشگاه به ما کمک میکنند. در این مطلب میخواهیم بدانیم سیستم دزدگیر لباس چگونه کار می‌کند؟ رنج قیمت دزدگیر لباس فروشی به چه عواملی بستگی دارد و… .

دزدگیر لباس - دزدگیر پوشاک - قیمت دزدگیر لباس فروشی - سیستم دزدگیر لباس - قیمت دزدگیر لباس - صنعتینو

دزدگیر لباس چیست؟

برای جلوگیری از دزدی و دست برد هایی که ممکن است به فروشگاه ها زده شود سیستم های امنیتی مثل تگ های دزدگیر لباس و گیت های فروشگاهی طراحی و تولید می‌شوند. امنیت ایجاده شده توسط سیستم دزدگیر لباس به وسیله چند بخش تامین می‌شود:

  • بخش اول که تگ های دزدگیر پوشاک هستند که روی لباس ها نصب می‌شوند. تگ دزدگیر لباس خود متشکل از بدنه ای از جنس پلاستیک تزریقی بسیار محکم و مقاوم، سیم پیچ ها و فریت هایی که درون این بدنه ها قرار می‌گیرند و سوزن هایی است که به قفل ها متصل می‌شوند و باعث می‌شوند تگ دزدگیر لباس، به راحتی از روی البسه جدا نشود و سر جای خود محکم بمانند.
  • بخش دوم که شامل سیم پیچ هاست. هرچه قطر دزدگیر پوشاک بیشتر باشد دقت و گیرایی تگ ها بالاتر می رود. البته امروزه تگ های کوچکتر و با دقت بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند که با باریک شدن سیم های درون سیم پیچ باعث افزایش دقت انواع دزدگیر لباس است.
  • بخش سوم این سیستم امنیتی، گیت فروشگاهی است که در ورودی فروشگاه نصب می‌شوند و بدون وجود این گیت ها حفظ امنیت فروشگاه های لباس فروشی ممکن نیست. زیرا این گیت ها هستند که با آلارم دادن صاحب مغازه را از سرقت احتمالی با خبر می‌کنند.

 

انواع دزدگیر لباس

دزدگیر لباس به عنوان یکی از انواع تجهیزات فروشگاهی را میتوان به چند دسته تقسیم کرد که کاربرد یکسانی دارند اما از نظر ابعاد و اندازه با هم متفاوت هستند. انواع دزدگیر لباس را با هم مرور میکنیم:

 

تگ چهار گوش

ظاهر این تگ ها به شکل مستطیل یا مربع است که زایده ای روی آن ها وجود دارد. همین زایده در قدرت گیرایی آن ها تاثیر میگذارد. این تگ های دزدگیر لباس سوزن های خاصی دارند که به قفل متصل میشود. این تگ ها از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند.

تگ خرگوشی

این نوع تگ دزدگیر پوشاک که مثل عروسک خرگوش است سوزن خاص خود را دارد که به قفل وصل میشود و معمولا برای لباس نوزاد و بچگانه استفاده میشوند. این نوع تگ ها نیز مثل تگ چهار گوش سوزن منحصر به فردی دارند که جداگانه به دزدگیر متصل می‌شوند.

تگ گلفی

میتوان این تگ را یکی از قدیمی ترین تگ ها دانست که از گذشته مورد استفاده قرار گرفته است با عملکرد مناسبی که ارائه داده است تا همین امروز از آن استفاده میشود. این تگ دزدگیر لباس خیلی محکم است و گیرایی بالایی دارد وعلت این گیرایی قطر زیاد آن ها است. در حال حاضر نیز در لباس فروشی ها از پر استفاده ترین تگ هاست. این تگ خیلی محکم و با دوام است و علت نامگذاری این تگ به خاطر شباهت زیادی است که به توپ گلف دارد. تگ گلفی در دو سایز بزرگ و متوسط قابل خریداری است. معمولا این تگ ها را روی مانتو نصب میکنند تا از سرقت آن ها جلوگیری شود.

تگ پاندا

تگ پاندا نیز مثل تگ خرگوشی عروسکی است و برای نصب روی لباس نوزاد و کودک از آن ها استفاده میشود.

تگ شل یا صدفی

تگ صدفی به نام های دیگری مثل تگ شل (shell)  یا دام ( dome) نیز شناخته میشود. امروزه استفاده از این تگ ها که از لحاظ وزن سبک تر هستند و سطح رویی آن صاف و براق است، مرسوم شده است. دقت و گیرایی این تگ ها بالاست و معمولا برای جلوگیری از به سرقت رفتن لباس ها از این نوع تگ استفاده میشود زیرا نسبت به سایر تگ لباس ها سطح صاف و طراحی مدرن تری دارد. همچنین وزن این تگ ها نسبت تگ گلفی کمتر است و به بافت لباس آسیب نمی زنند. معمولا این تگ ها در فروشگاه های لباس کاربرد بیشتری دارند و ابعاد آن 4 تا 5 سانتی متر است.

دزدگیر لباس - دزدگیر پوشاک - قیمت دزدگیر لباس فروشی - سیستم دزدگیر لباس - قیمت دزدگیر لباس - صنعتینو

کاربرد استفاده از دزدگیر پوشاک چیست؟

برای به حداقل رساندن سرقت از فروشگاه های البسه از انواع دزدگیر لباس استفاده میکنند. این امنیت به کمک تگ های نصب شده روی لباس ها و آنتن های گیت فروشگاهی تامین میشود. اگر شخصی بدون اجازه قصد خارج کردن لباس از فروشگاه را داشته باشد تگ های قرار داده شده روی لباس ها با سیم پیچ هایی که درون خود دارند، هنگام رد شدن از گیت با ارسال پالس به گیت، سپس دریافت این پیغام توسط گیت و به صدا در آمدن آن ها صاحب مغازه از واقعه ی رخ داده مطلع میشود. پس تگ ها و گیت به صورت جداگانه کارایی ندارد و همکاری این دو محصول است که منجر به جلوگیری از دزدی از فروشگاه لباس میشود. البته باید گفت که تگ های لباس به دو دسته ی rf  و am تقسیم میشوند که هر کدام از ان ها محدوده ی مشخصی از فرکانس ها را در بر میگیرند:

Rf: این تگ ها فرکانس های 3.25 تا 10.2 مگاهرتز را پوشش میدهند. این دستگاه ها از لحاظ اقتصادی صرفه ی بیشتری دارند و معمولا بیشتر از این نوع استفاده میشود.

Am: این تگ ها فرکانس های 58 کیلوهرتز را پوشش میدهند. دقت و گیرایی این دستگاه ها خیلی بالاست.

با وجود این دستگاه ها میتوان گفت احتمال دزدی به صفر میرسد زیرا به محض خارج کردن بدون اجازه لباس ها آژیر تولید شده توسط دزدگیر لباس فروشنده را آگاه میکند.

 

اگر به دنبال خرید دزدگیر مانتو با قیمتی اقتصادی و کیفیتی بالا هستید اینجا کلیک کنید: ⬅️ دزدگیر مانتو

چرا باید از دستگاه جداکننده تگ لباس استفاده کنیم؟

تگ های دزدگیر لباس را نمی توان با دست باز کرد و با دستگاه های مخصوصی باز میشوند تا بعد از خرید لباس و پرداخت مبلغ لباس دستگاه آژیر نکشد. دستگاه جدا کننده ی تگ با مگنت های قویی که دارد نیرویی مغناطیسی معادل با 8000 تا 11000 گاوس ایجاد میکنند که همین کشش باعث جدا شدن سوزن تگ از لباس میشود. برای اینکه عملکرد تگ ها و گیت فروشگاهی دچار اختلال نشود باید از فشار و ضربه های فیزیکی مصون بمانند. همچنین تگ ها را باید در جایی از لباس قرار داد که امکان برش و جدا کردن آن قسمت از پارچه وجود نداشته باشد مثل آستین یا لبه لباس. اگر قصد راه اندازی کسب و کار در زمینه ی فروش لباس دارید و نیاز به خرید دستگاه های دزدگیر لباس پیدا کردید پیشنهاد میکنیم به صنعتینو مراجعه کنید. این شرکت انواه دستگاه های دزدگیر لباس، انواع تگ، گیت فروشگاهی، دستگاه حضور و غیاب و … فعالیت میکند.

این شرکت با سال ها تلاش و تجربه سعی در ارائه ابزارهایی برای جلوگیری از سرقت لباس یا کیفیت مطلوب و قیمت مناسب دارند. تگ ها و دزدگیر های لباس کالاهای مصرفی نیستند و یک بار خرید محصول با کیفیت کفایت میکند.

 

جداکننده تگ لباس - صنعتینو

مزایای استفاده از دزگیر پوشاک

دزدگیر پوشاک یک بار مصرف نیست و بعد از یک بار خرید میتوان تا مدت ها از آن ها استفاده کرد زیرا بسیار محکم و با دوام هستند. اما توجه داشته باشید که تگ دزدگیر پوشاک را باید در جایی نصب کرد که تحت هیچ فشار و ضربه ای قرار نگیرد. فشار و ضربه به تگ ها و گیت ها عمر مفید آن ها را پایین می آورد و باعث اختلال در عملکرد آن ها میشود. گیت های فروشگاهی درصد خطای بسیار کمی دارند.می توان فاصله بین گیت ها را برای ورودی های عریض نیز افزایش داد بدون اینکه کارکرد آن ها دچار مشکل شود.سرعت عمل گیت ها و دقت آن ها بسیار بالاست و به سرعت سرقت را تشخیص میدهند.

گیت ها حتی زمانی که نویز در محیط وجود دارد نیز با پایداری بالا کارشان را به درستی انجام میدهند.تگ دزدگیر پوشاک و گیت های فروشگاهی دارای خدمات پس از فروش و گارانتی هستند.تگ ها و گیت های ایرانی با قیمت مناسب و عملکرد خوبی که دارند عرصه را برای کالاهای خارجی تنگ کرده اند.برای تعیین قیمت تگ دزدگیر پوشاک و گیت های فروشگاهی باید دو نکته را مد نظر داشت: فریت ها و سیم پیچ ها کیفیت قابل قبول داشته باشند، برای تولید تگ ها از زباله های بازیافتی و پسماند استفاده نشده باشد.

اگر قصد خرید دزدگیر پوشاک دارید پیشنهاد ما به شما تهیه ی آن ها از شرکت صنعتینو می باشد. این شرکت تمامی محصولات خود را با متریال با کیفیت طراحی و تولید میکند و با قیمت های مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد. صنعتینو تولید کننده ی انواع گیت های فروشگاهی و تگ های ضد سرقت، دستگاه های حضور و غیاب و … بر اساس استاندارد و قابل رقابت با نمونه های خارجی است.

 

چگونه صندوق فروشگاهیی با کیفیت و اقتصادی بخریم؟ اینجا بخوانید ⬅️ صندوق فروشگاهی سوپرمارکت

قیمت دزدگیر لباس

در این مقاله از وبلاگ صنعتینو به بررسی انواع دزدگیر لباس و قیمت انواع دزدگیر لباس فروشی پرداختیم. اگر قصد دارید برای فروشگاه دزدگیر پوشاک تهیه کنید بهتر است تمامی جوانب اعم از نیازها، بودجه‌ی مالی و… را بسنجید و در نهایت تصمیم گیری کنید. شرکت صنعتینو یک شرکت عرضه‌ی کننده‌ی فعال است که در زمینه‎ی فروش دزدگیر پوشاک، گیت فروشگاهی، صندوق فروشگاهی سوپر مارکت، دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد و… فعالیت دارد. از مزایای همکاری و خرید از صنعتینو می‌توان به مواردی نظیر پرداخت وجه پس از تحویل کالا، استفاده از بن تخفیف، ارائه گارانتی ویژه علاوه بر گارانتی‌های شرکتی (از یک ماه تا یک سال)، بازگشت درصدی از وجه پرداختی در ازای معرفی مشتری جدید، حق انتخاب‎های بی‌شمار، دریافت مشاوره خرید اصولی و تخصصی از متخصصان تیم صنعتینو و… اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 09106505622 تماس حاصل فرمایید. همچنین قابل ذکر است که صنعتینو در شهرهای تهران، ساری، نور، رشت، انزلی، ارومیه، تبریز، کرج، زنجان، شاهرود، قزوین، اصفهان، اهواز، شیراز، کیش، بوشهر، مشهد، کرمانشاه، سنندج، یزد، کرمان و… همکار و نماینده دارد و شما می‌توانید بصورت آنلاین و یا مراجعه‌ی حضوری به نمایندگی‌ها در شهرهای مختلف، از خدمات صنعتینو بهره‌مند شوید و خریدی عالی و ایده آل را تجربه کنید.

تجربه خریدی اقتصادی و امن با صنعتینو!

برای اطلاع از قیمت بروز انواع تجهیزات فروشگاهی و مشاوره تخصصی با تیم صنعتینو با شماره 09106505622 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول سیستم دزدگیر لباس:

برای جلوگیری از به سرقت رفتن لباس ها سیستم های امنیتی مثل دزدگیر لباس و گیت های فروشگاهی تولید شده اند که برای ایجاد محیط امن برای اجناس درون فروشگاه به انسان ها کمک میکنند.

بخش اول که تگ های دزدگیر لباس هستند و روی لباس ها نصب میشوند. تگ دزد گیر لباس خود متشکل از بدنه ای از جنس پلاستیک تزریقی بسیار محکم و مقاوم و سیم پیچ ها و فریت هایی که درون این بدنه ها قرار میگیرند و سوزن هایی که به قفل ها متصل میشوند و باعث میشوند تگ دزدگیر لباس، به راحتی از روی البسه جدا نشود و سر جای خود محکم بمانند.

بخش دوم که شامل سیم پیچ هاست و هرچه قطر دزدگیر لباس بیشتر باشد دقت و گیرایی تگ ها بالا می رود. البته امروزه تگ های کوچکتر و با دقت بالا مورد استفاده قرار میگرند که با باریک شدن سیم های درون سیم پیچ باعث افزایش دقت این تگ هاست.

بخش سوم این سیستم امنیتی گیت فروشگاهی است که در ورودی فروشگاه نصب میشوند و بدون وجود این گیت ها حفظ امنیت فروشگاه ممکن نیست. زیرا این گیت ها هستند که با آلارم دادن صاحب مغازه را از سرقت احتمالی با خبر میکنند.

تگ گلفی ، تگ صدفی یا شل( دام) ، تگ چهار گوش ، تگ خرگوشی

برای به حداقل رساندن سرقت از فروشگاه های البسه از دزدگیر لباس استفاده میکنند. این امنیت به کمک تگ های نصب شده روی لباس ها و آنتن های گیت فروشگاهی تامین میشود.

Call Now Buttonتماس بگیرید