لوگو - صنعتینو

تجهیزات فروشگاهی

تجهیزات فروشگاهی - فروش تجهیزات فروشگاهی - صنعتینو

برای اطلاع از قیمت‌های روز انواع تجهیزات فروشگاهی و خرید از سایت با ما تماس بگیرید: 6505622-0910 ☎️

تجهیزات فروشگاهی یکی از بخش‌های اصلی برای راه اندازی یک کسب و کار شخصی و فروشگاه است. آیا می‎دانید که فروشگاه شما به چه تجهیزاتی نیاز دارد؟ تجهیز کردن فروشگاه به کمک تجهیزات فروشگاهی یکی از هیجان‌انگیزترین کارهاست. اما مهم است که شما دقیقا کاربرد هر تجهیزات را بدانید و دقیقا آگاه باشید چه چیزی مورد نیازتان است. در این مقاله از وبلاگ صنعتینو قصد داریم به بررسی فروش تجهیزات فروشگاهی، انواع تجهیزات فروشگاهی و… بپردازیم. اگر قصد دارید فروشگاهی راه اندازی کنید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

تجهیزات فروشگاهی - فروش تجهیزات فروشگاهی - صنعتینو

تجهیزات فروشگاهی چیست؟

اگر به فکر راه اندازی فروشگاه خود هستید، حتما با چالش‎های زیادی مواجه شده‌اید. نوع محصولی که باید بفروشید، نحوه‌ی ارائه خدمات، استخدام کارمندان و… همگی بسیار مهم، چالش برانگیز و حساس هستند. اما آیا به تجهیزات فروشگاهی نیز فکر کرده‌‎اید؟ این که دقیقا چه تجهیزاتی باید خریداری کنید و چه چیزی مورد نیاز شماست. تجهیزات فروشگاهی به تمامی امکاناتی گفته می‌شود که کار فروش، ارائه خدمات، مدیریت حساب‌ها، مدیریت انبار و موجودی کالا و… را راحت‎تر می‌کنند و به عنوان یک کارمند، بخشی از فروشگاه شما را مدیریت می‌کنند. در ادامه به بررسی انواع تجهیزات فروشگاهی می‌پردازیم.

تجهیزات فروشگاهی شامل چه ابزار و وسایلی است؟

تجهیزات فروشگاهی انواع مختلفی دارند. در اینجا قصد داریم به معرفی مهم‌ترین آن‌ها بپردازیم. این تجهیزات عبارت است از:

صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی یکی از اصلی‌ترین و کلیدی‎ترین تجهیزات در یک فروشگاه است. تفاوتی ندارد که قصد راه اندازی چه فروشگاهی را دارید. لباس فروشی، شیرینی فروشی، خوار و بار و… تفاوتی ندارد. در هر صورت شما به یک صندوق فروشگاهی ارزان قیمت و مناسب نیاز دارید. استفاده از صندوق سبب می‌شود تا شما به راحتی بتوانید بودجه‎ی مالی خود را مدیریت کنید، دقیقا بدانید چه میزان وجه نقد دارید و سود هر ماه را به درستی بررسی کنید. در اصل می‌توان گفت که صندوق فروشگاهی به عنوان یک حسابدار برای شما کار می‌کند.

بارکدخوان

این روزها بارکد به یک بخش جدایی ناپذیر از کالا و فروش تبدیل شده است. بارکد خوان، اسکنر بارکد و یا اسکنر قیمت، دستگاهی است که اطلاعات ثبت شده بر روی بارکد را می‌خواند و آن‌ها را با استفاده از عدد و حروف، در لحظه به شما نمایش می‌دهد. استفاده از بارکد خوان فروشگاهی می‌تواند خطای انسانی را کاهش دهد، سرعت کار و دقت را تا حد زیادی افزایش دهد. زمانی که بارکد خوان بر روی بارکد قرار می‎گیرد، تمامی اطلاعات ثبت شده بر روی بارکد اعم از قیمت، برند محصول، شرکت سازنده، موجودی، میزان تخفیف و… بر روی مانتیور نمایش داده می‎‌شود. بارکد خوان‎ها انواع مختلفی دارند و شما می‎توانید بر حسب نیاز کسب و کار خود، مناسب‌ترین را برای خود انتخاب کنید.

هنگام انتخاب بهترین بارکدخوان فروشگاهی باید نکات مهمی را در نظر بگیرید. برخی از این نکات عبارت است از:

 • به اجناس فروشگاه خود نگاهی بیاندازید و بررسی کنید که روزانه چه تعداد محصول را باید اسکن کنید. هر چه تعداد محصولاتی که باید در یک روز اسکن شوند بیشتر باشد شما باید دستگاه هوشمندتری تهیه کنید. مثلا بارکد خوان یک فروشگاه مواد غذایی بزرگ با مشتریان بسیار زیاد، با یک فروشگاه لباس کوچک متفاوت است.
 • به مکانی که قرار است بارکد خوان را در آن‌جا قرار دهید حتما توجه کنید. آیا قرار است از بارکدخوان نزدیک صندوق فروش استفاده کنید و یا اینکه می‌خواهید اجناس موجود در انبار را اسکن کنید. اگر می‎خواهید از بارکدخوان در محوطه و یا انبار فروشگاه استفاده کنید بهتر است از یک بارکد خوان بی‌سیم استفاده کنید تا دچار دردسر نشوید.
 • بودجه‎ مدنظرتان برای خرید بارکدخوان فروشگاهی چقدر است. آیا بارکدخوان مهم‌ترین دستگاه فروشگاه شما است یا بهتر است بودجه‎ی اصلی را بر روی تجهیزات فروشگاهی دیگر سرمایه گذاری کنید.

دستگاه چاپ بارکد

دستگاه چاپ بارکد یا چاپگر برچسب یکی دیگر از تجهیزات فروشگاهی است که این روزها تقاضای زیادی پیدا کرده است. همانطور که گفتیم بارکدها و لیبل‎ها این روزها به بخش جدایی ناپذیری از کسب و کار تبدیل شده‎اند. به کمک این دستگاه شما می‎توانید تمامی لیبل‎ها و بارکدهای مورد نیاز خود را چاپ کنید. چاپگر لیبل انواع مختلفی دارد. برخی از معروف‎‌ترین آن‎ها عبارت است از: چاپگر برچسب حرارتی، دستگاه چاپ بارکد لیزری، چاپگر برچسب جوهر افشان و… . قیمت دستگاه چاپ بارکد بر اساس امکانات دستگاه، برند، مکانیسم عمل و… مشخص می‌شود.

 

 

تگ دزدگیر

یکی از نیازهای اساسی هر فروشگاه، تگ دزدگیر است. تگ دزدگیر یک سیستم عالی برای جلوگیری از سرقت از فروشگاه شما می‌باشد. به کمک این تگ‌ها شما دیگر نگران سرقت از فروشگاه خود نیستید و با خیالی آسوده‎تر می‎توانید به مدیریت فروشگاه خود بپردازید. تگ دزدگیر انواع مختلفی دارد و شما می‌توانید با شناخت درست انواع تگ و با توجه به اجناس خود، مناسب‎ترین و کاربردی‎ترین تگ را برای محصولات خود انتخاب کنید.

گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی یا گیت های امنیتی یکی از تجهیزات فروشگاهی اصلی است که راه حل بسیار خوبی برای محافظت از فروشگاه شما می‎باشد. برخی از گیت‌ها بصورت میله‌ای هستند و برخی دیگر نیز مانند یک دروازه کوچک عمل می‌کنند. در واقع می‌توان گفت که گیت فروشگاهی بخشی از سیستم امنیت دزدگیر است و زمانی‌‎که دزدگیر در فاصله‌ی نزدیک به گیت قرار می‎گیرد، تحت تأثیر امواج الکترومغناطیسی و سر و صدایی که از سیستم امنیت پخش می‌شود، فروشنده از سرقت مطلع می‎شود.

انواع تجهیزات فروشگاهی لباس

افتتاح یک فروشگاه جدید لباس هیجان انگیز بنظر می‎رسد اما گر دقیقا ندانید که به چه تجهیزات فروشگاهی نیاز دارید ممکن است برایتان دردسر ساز باشد. برخی از مهم‎ترین تجهیزات فروشگاه لباس عبارت است از:

دزدگیر پوشاک یا دزدگیر لباس

یکی از ضرروری‌ترین تجهیزات هر فروشگاه لباس، دزدگیر پوشاک است. هر دزدگیر از سه بخش اصلی شامل تگ دزدگیر، گیت فروشگاهی و تگ باز کن تشکیل شده است. وظیفه‎ی اصلی دزدگیر لباس جلوگیری از سرقت پوشاک و اجناس درون فروشگاه شما می‌باشد. زمانی که دزدگیر به پوشاک متصل است اگر در فاصله‎ی تعیین شده‎ای از گیت فروشگاهی قرار گیرد، زنگ هشدار به صدا در‎‌ می‌آید و فروشندگان از دزدی مطلع می‎شوند. بدین ترتیب آمار سرقت از فروشگاه به حداقل می‌رسد.

زمانی که مشتری لباس را خریداری می‌کند، فروشنده به کمک تگ باز کن، بدون آسیب رسیدن به لباس دزدگیر را از روی لباس جدا کرده و آن‌را غیر فعال می‌کند. دزدگیر پوشاک انواع مختلفی دارد و شما می‌توانید با توجه به نوع اجناس درون فروشگاه، بهترین را انتخاب کنید.

انواع تگ لباس

 همانطور که گفتیم تگ لباس انواع مختلفی دارد. برخی از مدل‌های آن عبارت است از:

 • تگ صدفی:

  تگ صدفی یکی از محبو‌ترین انواع دزدگیر لباس است. این تگ‌ها در رنگ‌های سفید و مشکی در بازار موجود هستند. پین موجود در تگ‌ها به نحوی طراحی شده است که آسیبی به بافت لباس وارد نمی‌کند. تگ صدفی برای استفاده بر روی مانتو بسیار مناسب و ایده آل است.

 • تگ لباس گلفی:

  این تگ به دلیل شباهت زیاد به توپ گلف به نام تگ گلفی نام گذاری شده است. جنس این تگ از پلاستیک می‌باشد و وزن کمی دارد.
 • تگ لباس جوهری:

  دزدگیر لباس جوهری یکی از ایمن‎ترین تگ‌ های لباس می‌باشد. درون این تگ جوهری قرار دارد که اگر تگ لباس با هر چیزی به جز تگ باز کن باز شود، جوهر بر روی لباس می‌ریزد و لباس خراب و جوهری می‌شود. اما بطور کلی تا زمانی تگ بر روی لباس قرار دارد و یا به کمک تگ باز کن باز شود، هیچ آسیبی به لباس وارد نمی‌شود.
 • تگ لباس مدادی:

  دلیل نام گذاری این تگ، شباهت زیاد آن به مداد است. بر خلاف تگ‎های دیگر که دایره‌ای شکل هستند، این تگ استوانه‎ای می‎باشد. تگ مدادی به دو صورت استفاده می‌شود، یا بطور مستقیم بر روی لباس قرار می‎گیرد و یا اینکه به کمک بند به لباس آویزان می‌شود. تگ مدادی بند دار تگی ایده آل برای استفاده بر روی کفش و یا کیف است.

قیمت تجهیزات فروشگاهی

قیمت تجهیزات فروشگاهی محدوده‌‎ی ثابتی ندارد و تحت تاثیر عوامل بسیاری قرار دارد. برخی از این عوامل عبارت است از:

 • برند محصول: یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت تجهیزات، برند محصول مورد نظر شما می‌باشد. ممکن است دو محصول امکانات مشابهی داشته باشند و صرفا بخاطر برند، قیمت گذاری‎ها متفاوت باشد.
 • متریال سازنده: نوع متریال به کار رفته در محصولات تاثیر بسیار زیادی بر قیمت دارد.
 • امکانات دستگاه: برخی از تجهیزات‎ فروشگاهی به دلیل امکانات بیشتری که دارند، از قیمت بالاتر و متفاوت‌تری برخوردارند.
تجهیزات فروشگاهی - فروش تجهیزات فروشگاهی - صنعتینو

بهترین مرکز فروش تجهیزات فروشگاهی در تهران کجاست؟

همانطور که گفتیم خرید تجهیزات فروشگاهی بسیار حائز اهمیت است و هنگام خرید شما باید به نکات بسیاری توجه داشته باشید. یکی از نکات مهم و تاثیر گذار بر روی کیفیت خرید شما این است که از کجا خرید می‌کنید. یکی از سوالاتی که در این زمینه برای افراد ایجاد می‌شود این است که بهترین مرکز فروش تجهیزات فروشگاهی در تهران کجاست؟ روشن است که مراکز متعددی در تهران وجود دارد که همگی تجهیزات فروشگاهی می‌فروشند اما آیا می‎توان به همه‎ی آن‌ها، صفت بهترین را نسبت داد؟ پاسخ ما به این سوال قطعا خیر است. برخی از ویژگی‌های بهترین مرکز فروش تجهیزات فروشگاهی عبارت است از:

گارانتی محصول:

گارانتی یکی از نکات بسیار حائز اهیمت در زمینه‎ی فروش تجهیزات فروشگاهی است. زیرا محصولاتی که قصد دارید تهیه کنید از قیمت قابل توجهی برخوردارند. به همین دلیل باید گارانتی معتبر و قابل قبولی داشته باشند. حال اگر فروشگاهی علاوه بر گارانتی اصلی محصولات، یک ماه تا یک سال گارانتی بیشتر به شما هدیه دهد، واقعا ایده آل است.

پرداخت وجه پس از تحویل کالا:

یکی از دغدغه‎های اصلی افراد هنگام خرید تجهیزات فروشگاهی بصورت آنلاین، پرداخت هزینه می‌‎باشد. پرداخت وجه پس از تحویل کالا می‌تواند یک نمونه از اعتماد سازی موفق و موثر باشد.

تضمین اصالت کالا:

این روزها که اجناس تقلبی بخش بسیار زیادی از بازار را فراگرفته‎ است، تضمین اصالت کالا می‌تواند قوت قلبی برای خریداران باشد تا با خیالی راحت و آسوده خرید کنند.

ارسال سریع:

یکی از خدماتی که یک فروشگاه تجهیزات فروشگاهی را از سایر فروشگاه‌ها متمایز می‎کند، ارسال سریع، به موقع، مطمئن و ایمن است.

 

مشاوره رایگان:

زمانی که افراد تصمیم می‌گیرند تجهیزات فروشگاهی بخرند، مدل‎ها و برندهای زیادی مد نظر دارند که دقیقا نمی‌دانند کدام یک از آن‌ها برایشان مناسب‌تر است. یکی از ویژگی‌های یک فروشگاه عالی، ارائه مشاوره‌ به افرادیست که قصد خرید دارند. در این صورت خریدار با خیال راحت‎تری می‌تواند تصمیم بگیرد و مناسب‌ترین کالاها را انتخاب کند.

 

تنوع محصولات:

اغلب خریداران به دنبال فروشگاهی هستند که علاوه بر حق انتخاب زیاد، تمامی محصولات مورد نیازشان را پوشش دهد. فروشگاه صنعتینو می‌تواند تجربه‌ی یک خرید دلچسب و رضایت بخش برای شما باشد. مشاوره رایگان، قیمت مناسب و رقابتی، ارائه گارانتی یک ساله علاوه بر گارانتی اصلی محصول و… از مزایا خرید تجهیزات فروشگاهی از فروشگاه صنعتینو می‌باشد.

 

تجهیزات فروشگاهی - فروش تجهیزات فروشگاهی - صنعتینو

فروش تجهیزات فروشگاهی دست دوم

این روزها برخی از افراد به‌دنبال خرید تجهیرات فروشگاهی دست دوم هستند. اما آیا همانقدر که افراد فکر می‌کنند خرید تجهیزات دست دوم به نفع آن‎ها است یا خیر؟ در اینجا قصد داریم این مورد را به درستی بررسی کنیم.

 1. طول عمر تجهیرات فروشگاهی بسیار مهم و حائز اهمیت است. بدون هیچ شکی یک دستگاه نو، طول عمر و دوام بسیار بیشتری نسبت به یک دستگاه کارکرده و دست دوم دارد.
 2. هنگام خرید تجهیرات فروشگاهی نو شما انتخاب‌های بی‌شماری دارید. شما می‌توانید رنگ، سبک، برند، امکانات و… را خودتان انتخاب کنید. اما خرید تجهیزات دست دوم انتخاب را برای شما بسیار محدود می‌کند.
 3. خرید تجهیرات فروشگاهی دست دوم بسیار چالش برانگیر و سخت است. شما باید بازار را جستجو کنید، کالاهای مختلف را بررسی و مقایسه کنید. همچنین باید فروشنده‎ای قابل اعتماد پیدا کنید. یک اشتباه کوچک در هنگام خرید تجهیزات فروشگاهی دست دوم می‎تواند بودجه‎ی شما را از بین ببرد.

توصیه‎ی تیم صنعتینو به شما عزیزان خرید تجهیزات فروشگاهی نو از فروشگاه‎های معتبر و قابل اطمینان است. در این حالت در صورت بروز هرگونه مشکل شما می‎توانید به فروشگاه مراجعه کنید و همچنین می‌توانید از گارانتی محصول خود به درستی استفاده کنید. در صورتی که بسیاری از دستگاه‎های دست دوم گارانتی ندارند.

قصد خرید تگ و دزدگیر لباس را دارید؟ اینجا کلیک کنید ⬅️ دزدگیر لباس

نمایندگی‌های فروش تجهیزات فروشگاهی در شهر‌های مختلف

در این مقاله از وبلاگ صنعتینو به بررسی تجهیزات فروشگاهی پرداختیم و مهم‎ترین و اصلی‎ترین تجهیزات را معرفی کردیم. بهتر است قبل از تصمیم‌‎گیری برای خرید تجهیزات فروشگاهی، بطور دقیق نیاز فروشگاه و کسب و کار خود را بررسی کنید و سپس برای خرید اقدام کنید.

شرکت صنعتینو یک شرکت عرضه‌ی کننده‌ی فعال است که در زمینه‎ی فروش جک پارکینگی، دزدگیر پوشاک، گیت فروشگاهی، صندوق فروشگاهی سوپر مارکت، دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد و… فعالیت دارد. از مزایای همکاری و خرید از صنعتینو می‌توان به مواردی نظیر پرداخت وجه پس از تحویل کالا، استفاده از بن تخفیف، ارائه گارانتی ویژه علاوه بر گارانتی‌های شرکتی (از یک ماه تا یک سال)، بازگشت درصدی از وجه پرداختی در ازای معرفی مشتری جدید، حق انتخاب‎های بی‌شمار، دریافت مشاوره خرید اصولی و تخصصی از متخصصان تیم صنعتینو و… اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 09106505622 تماس حاصل فرمایید. همچنین قابل ذکر است که صنعتینو در شهرهای تهران، ساری، نور، رشت، انزلی، ارومیه، تبریز، کرج، زنجان، شاهرود، قزوین، اصفهان، اهواز، شیراز، کیش، بوشهر، مشهد، کرمانشاه، سنندج، یزد، کرمان و… بابت فروش تجهیزات فروشگاهی، همکار و نماینده دارد و شما می‌توانید بصورت آنلاین و یا مراجعه‌ی حضوری به نمایندگی‌ها در شهرهای مختلف، از خدمات صنعتینو بهره‌مند شوید و خریدی عالی و ایده آل را تجربه کنید.

تجربه خریدی اقتصادی و امن با صنعتینو!

برای اطلاع از قیمت بروز انواع تجهیزات فروشگاهی و مشاوره تخصصی با تیم صنعتینو با شماره 09106505622 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول فروش تجهیزات فروشگاهی:

تجهیزات فروشگاهی به تمامی امکاناتی گفته می‌شود که کار فروش، ارائه خدمات، مدیریت حساب‌ها، مدیریت انبار و موجودی کالا و… را راحت‎تر می‌کنند و به عنوان یک کارمند، بخشی از فروشگاه شما را مدیریت می‌کنند و شما را برای رویایی با چالش‌های مختلف مدیریت کسب و کار یاری می‌دهد.

 

صندوق فروشگاهی، گیت فروشگاهی، انواع تگ، بارکدخوان، دستگاه چاپ بارکد و…

 Call Now Buttonتماس بگیرید