مزایای خرید تجهیزات و یا سفارش پروژه از SANATINO.COM چیست؟

 • افزایش میزان گارانتی محصولات و خدمات

  اگر شما محصول و یا پروژه خود را از طریق sanatino.com سفارش دهید، علاوه بر آن که از گارانتی شرکت ارائه دهنده محصول میتوانید بهرمند شوید، sanatino.com با توجه به محصول یا پروژه خریداری شده، از یک ماه تا یک سال گارانتی بیشتر به شما هدیه می دهد.به طور مثال اگر میزان گارانتی یک محصول در حالت عادی ۱۸ ماه باشد،به این مدت ۶ ماه نیز sanatino.com اضافه می کند و شما میتوانید محصول و یا خدمت مورد نظر خود را با ۲۴ ماه گارنتی تحویل بگیرید.

 • استفاده از بن تخفیف

  می توانید از تخفیف های دائمی sanatino.com استفاده کنید. با خرید از sanatino.com شما میتوانید کالای مورد نظرتان را ارزان تر از حالتی که مستقیما با تامین کننده در تماس باشید تهییه کنید. هم چنین شما میتوانید با وارد کردن بن تخفیف ویژه در هنگام ثبت سفارش ، محصول یا خدمت مورد نظرتان را با یک الی ده درصد تخفیف اضافه تر خریداری کنید. (در کنار تصویر برخی از محصولات یک لینک برای دریافت بن تخفیف ویژه وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید).

 • بازگشت درصدی از وجه پرداختی در ازای معرفی مشتری جدید

  به طور مثال اگر کالا و یا خدمتی خریداری شده در فاکتور شما معادل ۱۰ میلیون تومان باشد، به ازای معرفی هر مشتری که از sanatino.com خرید کند، ۵ درصد وجه پرداختی شما بازگشت داده میشود.یعنی در این مثال ۵۰۰ هزار تومان به شما باز گردانده می شود.

 • پرداخت وجه پس از تحویل کالا

  در صورتی که کالایی یا خدمتی را از sanatino.com خریداری کرده باشید،بهای آن را می توانید پس از آن که کالا یا خدمت را دریافت کردید بپردازید.

 • حق انتخابهای زیاد و مشاوره و مقایسه

  از آن جا که sanatino.com به ازای هر محصول یا خدمت با شرکت های تامین کننده مختلفی قرار داد دارد، اولا شما حق انتخاب های بسیار زیادی خواهید داشت و شما می توانید مطمئن باشید که مشاوران sanatino.com صادقانه ترین راهنمایی ها را به شما خواهند کرد و هدف آنها صرفا رضایت شما خواهد بود.هم جنین شما می توانید به راحتی و با توجه به امکانات وب سایت sanatino.com به راحتی محصولات را با علمی ترین و دقیق ترین متدها مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

نمونه کارها