گیت فروشگاهی دست دوم – مقدمه

اگر به دنبال یک راهنمای عالی و درجه یک برای خرید گیت فروشگاهی دست دوم هستید این مقاله را از دست ندهید.در این مقاله می خواهم درباره موضوع خرید یا فروش گیت فروشگاهی دست دوم مطالبی را برای شما ارائه دهم.

به عنوان مقدمه درباره گیت فروشگاهی دست دوم باید عرض کنم که چند سالی هست که گیت های فروشگاهی در مغازه های مختلف دیده می شود کاربردهای آنها بسیار گسترده است.

استفاده از گیت فروشگاهی می‌تواند موجب کاهش سرقت از انواع مغازه های لوازم التحریر یا فروشگاه لباس یا سایر فروشگاه ها گردد.

از گذشته تاکنون برندهای مختلف آمریکایی و اروپایی در بازار ایران دیده شده است .

گیت فروشگاهی آمریکایی و اروپایی که در سالهای نه چندان دور وارد ایران می شدند از کیفیت مطلوبی برخوردار بودند.

اما به مرور زمان به علت شرایط اقتصادی و شرایط رقابتی بازار استفاده از گیت  فروشگاهی چینی یا دزدگیر فروشگاهی چینی وسعت پیدا کرد.

گیت فروشگاهی چینی

در رابطه با گیت فروشگاهی چینی باید این موضوع را خاطر نشان کرد که لزوما چینی بودن یک گیت فروشگاهی دلیلی بر بی کیفیت بودن آن نیست.

کالاهای چینی هم باکیفیت هستند هم بی کیفیت و این بستگی به انتخاب شما و البته شرکتی دارد که از آن گیت فروشگاهی را تهیه می کنید.

بعد از وارد شدن دزدگیر فروشگاهی چینی در بازار ایران افراد سودجو و بی سابقه توانستند با ارائه قیمت های پایین تر برای دزدگیر فروشگاهی توجه مشتریان را به شرکت خود جلب کنند.

به همین دلیل شرکت های با سابقه در این زمینه هم مجبور شدند برای آنکه بتوانند نظر مشتریان را جلب کنند دزدگیرفروشگاهی چینی را وارد سبد کالای خود کنند.

گیت فروشگاهی چینی در بازار ایران به طور کلی یعنی استفاده از کالای بی کیفیت چراکه دزدگیر مغازه چینی معمولاً عمر کوتاهی دارند.

حال شما فرض کنید که برای صرفه جویی در هزینه های خود می خواهید از گیت فروشگاهی دست دوم استفاده کنید.

معایب و محاسن گیت فروشگاهی دست دوم

 

از جمله معایب گیت فروشگاهی دست دوم آن است که گیت فروشگاهی دست دوم فاقد قطعات یدکی خواهد بود .

بنا بر این اگر دستگاه شما دچار خرابی شود و یا در عملکرد آن نقصی وجود داشته باشد تقریبا کاری از دستتان بر نمی آید.

زمانی که شما گیت فروشگاهی نو از یک شرکت معتبر خریداری می‌کنید آن شرکت موظف است که دزدگیر فروشگاهی  یا گیت فروشگاهی را برای شما نصب کند.

اما اگر گیت فروشگاهی دست دوم بخرید ممکن است که خدمات نصب و حتی خدمات پس از فروش و گارانتی نداشته باشید و هر مشکلی که برای دستگاه شما به وقوع بپیوندد هیچ چاره ای نخواهید داشت.

پس بهتر هست گیت فروشگاهی نو خریداری کنید به جای گیت فروشگاهی دسته دوم و لوچینی.

ما به شما توصیه می‌کنیم که گیت فروشگاهی چینی نو بهتر از گیت فروشگاهی دست دوم عمر آمریکایی و اروپایی هست.

در واقع تنها حسن گیت فروشگاهی دست دوم ارزانی آن است.

اگر بسیار مصر هستید که گیت فروشگاهی دست دوم تهیه کنید به شما توصیه می کنم با فروشنده آن در رابطه با گارانتی و شرایط نصب آن حتما به توافق برسید.

نکته بسیار حائز اهمیت در رابطه با نصب گیت فروشگاهی آن است که نصب دزدگیر فروشگاهی یا دزدگیر لباس امری بسیار حساس است و نیازمند به یک کارشناس خبره دارد.

ممکن است شما از گیت فروشگاهی دست دوم صرفاً برای ایجاد ترس در دل دزدان استفاده کنید.

البته این امر امری تایید شده و درست است چرا که حتی گیت فروشگاهی اگر خاموش باشد و کار هم نکند به خودی خود موجب کاهش سرقت مغازه شما خواهد شد.

کاهش سرقت در صورت استفاده از گیت فروشگاهی بین ۷۰ درصد تا ۹۰ درصد گزارش شده است.

گیت فروشگاهی دست دوم

گیت فروشگاهی دست دوم

 

فروشندگان گیت فروشگاهی دست دوم چه کسانی هستند؟

افرادی که معمولا به دنبال فروش گیت فروشگاهی دست دوم خود در فضای مجازی هستند شامل یکی از این حالات زیر می شوند:

ممکن است آنها به تازگی گیت فروشگاهی از یک شرکت تهیه کردند ولی از کیفیت آن رضایت ندارند و به دنبال حذف آن هستند تا گیتدی کیفیت خود را بفروشند و یک گیت جدید بخرد.

در حالت دوم ممکن هست فروشنده ۳ الی ۴ سال از دستگاه خود استفاده کرده است.  و این موجب شده است عملکرد دزدگیر فروشگاهی مغازه وی  ضعیف شده و حال او می‌خواهد از شر دستگاه خود خلاص شود و به دنبال فردی می گردد که گیت فروشگاهی خود را به وی بفروشد.

در حالت بعدی ممکن است فروشنده دزدگیر لباس دست دوم یا گیت فروشگاهی دست دوم کسب و کار خود را به تازگی عوض کرده است و دیگر گیت فروشگاهی اش به دردش نمی خورد .

هیچ کدام از حالات فوق خرید گیت فروشگاهی دست دوم توصیه نمی‌شود.

چرا که زمانی که گیت فروشگاهی قرار است برای اولین بار در یک پاساژ نصب شود نصاب فرکانس کاری دستگاه های مغازه های مجاور را تشخیص می دهد کاری می‌کند که دستگاه گیت فروشگاهی شما با سایر دزدگیرهای فروشگاهی مجاور دچارت دچار تداخل فرکانسی نشود.

بعضی از فروشندگان که هیچ دانشی در این حوزه ندارند، فرکانس کاری دزدگیر فروشگاهی دست دوم خود را نمی‌دانند و به همین دلیل  به خریدار توصیه می‌کنند از چند نوع تگ یا لیبل با فرکانس های کاری مختلف بهره ببرد.

این در حالی است که تنها  یکی از آن تگ ها یا لیبل ها به درستی کار خواهند کرد .پس بازهم خرید گیت فروشگاهی دست دوم توصیه نمی‌گردد.

 

دزدگیر فروشگاهی دست دوم- نتیجه گیری

یکی دیگر از معایب خرید گیت فروشگاهی دست دوم آن است که در این حالت شما مجبور هستید کل هزینه گیت فروشگاهی دست دوم را به صورت نقد بپردازید.

ولی اگر دزدگیر فروشگاهی خود را از یک شرکت معتبر تهیه کنید می توانید قسمتی از هزینه گیت فروشگاهی را به صورت اقساط پرداخت کنید.

در ضمن اگر گیت فروشگاهی نو خریداری کنید می توانید از مشاوره یک شرکت معتبر استفاده کنید و مطمئن باشید که نصب گیت فروشگاهی شما به طور دقیق انجام شده است و هیچ تداخلی با سایر دستگاه های مجاور نخواهد داشت.

و می توانید از گارانتی تعویض برد الکترونیکی گیت فروشگاهی خود تا مدت یک سال استفاده کنید که در این صورت اگر برد الکترونیکی گیت فروشگاهی شما بسوزد یا معیوب شود شرکت فروشنده موظف است آن را تعویض کند.

همچنین می توانید از ۳ الی ۵ سال خدمات پس از فروش آن شرکت استفاده کنید.

به عنوان نتیجه گیری درباره خرید و فروش گیت فروشگاهی دست دوم یا دزدگیر فروشگاهی دست دوم می توان گفت که این امر یک ریسک برای خریدار خواهد بود.

پس توصیه به این کار نمیکنیم اما اگر بنا به هر دلیلی از جمله مسائل اقتصادی تصمیم گرفته اید حتما از گیت فروشگاهی دست دوم بهره ببرید می توانید از تجربیات استفاده کنید تا بهترین مشاوره را به شما بدهیم.